Hazır Siteler

Genel Web Sitesi

Tüm web siteleri için uygun tasarıma ve programa sahiptir.

Sitemiz, genel amaçlı olup, tüm firma , kurum , dernek yada kişisel web siteleri için uygun tasarlanmıştır. Yönetim paneli ile tüm sitenizi değiştirebilirsiniz.

 

Sitenizi kendiniz kolayca yöntebilirsiniz.

Türkçe ve kolay yönetim paneli sayesinde web sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz. Güncellemeler, eklemeler için kimseye muhtaç olmazsınız, ödeme yapmazsınız. İhtiyaç duyduğunuzda telefon ve çağrı açarak ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

 

Düşük fiyata, kaliteli ve modern bir siteye sahip olabilirsiniz.

Sadece hosting fiyatına , hem hosting hem web sitesi sahibi oluyorsunuz. Bu sayede tasarım için ayrı bir ücret ödemenize gerek kalmamaktadır.

 

Güvenli bir siteye sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz sağlanan ssl sertifikası ile siteniz güvence altına alınmaktadır. Siteniz https protokolü üzerinden hizmet verecektir.

 

Güncel teknolojiler ile geliştirilmiş web sitesi oluşturabilirsiniz.

Tüm sitelerimizde HTML5,Jquery,CSS,PHP6 gibi teknolojiler kullanılarak geliştirilmiştir. Ayrıca tamamı duyarlı siteler olup, bilgisayarınızda, tabletinizde cep telefonunuzda sorunsuz görüntülenecektir. Mobil uyumluluğu sayesinde Google arama motorları için ayrıcalıklı olacaksınız.

 

Web siteniz için özel tasarım ve ek geliştirmeler yaptırabilirsiniz.

Satın aldığınız ürün ile ilgili tamamen size özel tasarım hizmeti satın alabilirsiniz.Sitenizde olmayan bir özellik istediğiniz takdirde sitenize özel geliştirmeler yapılacaktır. Bu hizmetlerimiz ek ücret gerektirmektedir.
 

Çoklu dil desteği ile sitenizi birçok dilde yayınlayabilirsiniz.

Çoklu dil desteği bulunmaktadır. Sitenizi istediğiniz dillerde yayınlayabilirsiniz. Kontrol panelden yeni bil seçeneği ekleyip, dil dosyasınından tüm metinlerin çevirilerini yapıp kayıt edebilirsiniz. Tüm alfabeler desteklenmektedir.